facebook twitter linkedin google plus behance instagram youtube vimeo logo-edx
Pāriet uz galveno saturu

Kas ir Esports?

Openschool

Šis kurss ir veidots ar mērķi, lai iepazīstinātu Tevi ar esporta pasauli un palīdzētu iepazīt un izprast, kādas ir galvenās atšķirības starp esportu un vienkāršu spēļu spēlēšanu datorā. Kurss ir veidots tā, lai Tu spētu iegūt zināšanas par esporta nozari un prastu tās mērķtiecīgi un atbildīgi izmantot, un attīstītu vēlmi un spēju mācīties visa mūža garumā.

Lasīt vairāk…

Par kursu

Šis tālmācības kurss ir izveidots ar mērķi, lai iepazīstinātu Tevi ar esporta pasauli un pēc tā sekmīgas pabeigšanas Tev būs izpratne, kādas ir galvenās atšķirības starp esportu un vienkāršu spēļu spēlēšanu datorā.

Kurss ir paredzēts ikvienam interesantam - skolotājiem, vecākiem, bērniem, jauniešiem un arī pašiem geimeriem. Mēs vēlamies, lai tie, kuri savu brīvo laiku pavada spēlējot videospēles, spētu to izmanot jēgpilni un lietderīgi, un lai pārējie būtu atbalstoši un saprotoši.

Kurss sastāv no video materiāliem un mācību materiāliem, kurā tiek ietvertas sekojošās tēmas:

 • Kas ir esports?
 • Esports skaitļos
 • Esporta disciplīnas
 • Esporta karjera

Šo kursu ir veidojusi Esportaskola.lv un tā ir daļa no izglītības iniciatīvas, kas tiek īstenota, lai popularizētu esportu kā sportu un veicinātu spēļu integrāciju izglītībā, tai skaitā arī mācību procesā.

Prasības

 • Latviešu valodas zināšanas
 • Datorprasmes
 • Matemātiskā domāšana

Kursa komanda

Renārs Toms Dzintars

Videospēļu entuziasts teju 20 gadus, esporta komentētājs 6 gadus, komentējis pasaules lielākos turnīros latviešu valodā, Baltijas esporta līgas komentētājs, esporta žurnālists.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādu interneta pārlūku man izmantot?

Openschool.lv platforma vislabāk strādā ar pašreizējo versiju šīm pārlūkprogramām - Chrome, Edge, Firefox, Internet Explorer vai Safari.

Vai pēc kursa pabeigšanas es saņemšu sertifikātu?

Jā. Pēc kursa sekmīgas pabeigšanas tev tiks izsniegts sertifikāts, ko varēsi apskatīt savā lietotāja profilā, lejupielādēt un izdrukāt to.

 1. Kursa numurs

  Esports000
 2. Kurss sākas

 3. Nepieciešamais laiks

  1:00
Reģistrēties