facebook twitter linkedin google plus behance instagram youtube vimeo logo-edx
Pāriet uz galveno saturu

Inovāciju vadīšana, ieviešana un radīšana ar SCRUM

R1TV

Kursa ietvaros iegūsiet zināšanas un prasmes par jaunākajām inovāciju tehnoloģijām, inovāciju vadībā, ieviešanā un radīšanā, izmantojot SCRUM pieeju komandas darbā.

Lasīt vairāk…

Par kursu

Sasniedzamie rezultāti pēc kursa pabeigšanas:

 • Orientēsieties inovāciju un tehnoloģiju pārneses procesos un varēsiet izvēlēties optimālākās metodes inovatīvu pakalpojumu un produktu radīšanai, ieviešanai un piedāvāšanai tirgū
 • Būs pilnveidotas prasmes inovāciju vadībā, ieviešanā un radīšanā
 • Spēsiet ikdienā izmantot vairākas modernas projektu vadības pieejas kā Agile, Scrum, Lean un Kanban
 • Inovāciju radīšanā izmantot daudzveidīgas inovāciju metodes kā Dizaina domāšana, 6 domāšanas cepures, Zilais okeāns, Biznesa modeļa veidne, Inovāciju veidne un TRIZ

Priojekts tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7. kārtas ietvaros.

Prasības

Dators ar interneta pieslēgumu, Zoom aplikācija (brīvi pieejama lejupielādei bez maksas)

Kursa komanda

Vladimirs Ivanovs

Praktiķis, ikdienā strādā kā Agile Coach kompānijā Balta Latvijā strādājis ar Accenture, Lattelecom, LMT, Tele2, Visma, Exigen, Verifone, CTCo, Citadele, LIAA, LVM, valsts iestādēm Veicis Agile transformāciju British Petroleum Azerbaidžānā un Gruzijā. Vadījis apmācības vairākiem tūkstošiem cilvēku Latvijā un pasaulē. Strādā latviski, krieviski, angliski. Vadījis LVS ISO 21500:2016 (LV) Projektu vadības vadlīnijas tulkojumu. 16 gadi LNPVA valdē, IPMA Agile Leader of the Year balvas asesors. Competent.PM SeaWolf galda spēles u.c. simulāciju autors, uzstājies ar darbnīcām un prezentācijām konferencēs 20+ valstīs. Uztur projektu vadības FB grupu “Projektu Vadība” (>2000 praktiķu).

Marija Maijere

Agile un Scrum komandu trenere, aizrautīga izglītības jomas inovatore, galda spēļu autore ar ilggadēju pieredzi digitālajā mārketingā un web izstrādē. Projektu vadības komunikācijas pasniedzēja ar žurnālistikas un starptautiskā biznesa vadības izglītībām. Pārvalda dažādas fasilitēšanas tehnikas, māk atdzīvināt cilvēku radošas spējas, izmantojot inovatīvas pieejas komunikācijā. Vienmēr tiecās zināt vairāk, interesē cilvēku anatomija, jo īpaši smadzeņu darbība un cilvēka psihes smalkās nianses. Šobrīd studē psihodrāmu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai pēc kursa pabeigšanas saņemšu apliecinājumu?

Pabeidzot kursu, kas sevī ietver gan nodarbību apmeklējumu, gan uzdoto uzdevumu sekmīgu izpildi, kā arī noslēguma darba aizstāvēšanu izglītojamais saņems apliecību par kursa sekmīgu apgūšanu.

Kā notiek kursa apmācības?

Apmācības notiks attālināti vienu līdz divas reizes nedēļā, izmantojot Zoom platformu. Mācību grafiks ir pieejams izglītojamā profilā.

Ja netieku uz kādu no nodarbībām, vai būs pieejami video ieraksti?

Jā visas attālinātās nodarbības tiks ierakstītas, lai ikvienam izglītojamam ir iespēja noskatīties nodarbības ierakstu atkārtoti un tiem, kuriem nebūs iespēja pieslēgties tiešsaistes nodarbībai būs iespēja to noskatīties ierakstā.

Vai kursa laikā būs jāveic mājas darbi un uzdevumi ārpus nodarbībām?

Jā, tiks uzdoti arī uzdevumi, kas jāveic patstāvīgi ārpus tiešsaites nodarbībām.

Vai kursa laikā būs pieejamas arī individuālās konsultācijas?

Jā ikvienam izglītojamam ir pieejamas arī individuālās konsultācijas uz kurām var pieteikties caur kursa programmas vadītāju.

Vai šis ir maksas kurss?

Jā, šis ir maksas kurss. Ja esat pieteikušies caur Mācības pieaugušajiem portālu, tad varat saņemt 90% līdzfinansējumu un jums par kursu būs jāmaksā tikai 10% no kursa pilnās cenas.

 1. Kursa numurs

  IVIRSCRUM2022
 2. Kurss sākas

 3. Nepieciešamais laiks

  160
Reģistrēties